GCF050606-60
Dimension : wide 19.8 mm.
Weight : 4.8 g.
Description : 60 mm.
SKU: GCF050606-60
Categories: Bangle & Bracelet, Bangle Plain, Silver Today2
Tags: Bangle, Silvertoday2, stick
Related Products
Pendant & Locket
PSX13TP010
Dimension : 17.8 x 16 (22.7) mm
Weight : 1.15 g.
Description : Made to order -
Choker
CFV03L
Dimension : 3mm, Lock, Flat Wire
Weight : 13.7 g. (17″)
Description : V-Shape, available 15″ 17″ -
Bangle & Bracelet
B2S990514
Dimension : 17 cm.
Weight : 2.2 g.
Description : Elastic , 2 mm. silver bead & tube with YELLOW AGATE